українська русский

Антивірус Касперського Яндекс версія.Встановлення антивірусу.

антивірус касперського

З кожним днем в інтернеті появляється все більше і більше вредоносних програм, які можуть нанести шкоду операційній системі й всій інформації, що є на ПК. Тому антивірус є необхідністю на будь-якому сучасному комп'ютері, який підключений до мережі інтернет. Та навіть, якщо ви не маєте доступу до всесвітньої мережі, вірус може потрапити з зовнішніх носіїв. При виборі антивірусної програми варто звернути увагу на безкоштовний антивірус Касперського Яндекс версію. Це спільний програмний продукт лабораторії Касперського і Яндекса. Безкоштовну пробну версію ви можете завантажити ось по цьому посиланні: http://kaspersky.yandex.ru/.

Дана версія розрахована на 6 місяців. Тобто йде мова про термін дії ліцензії від моменту першої активації програми. Ліцензія розповсюджується на один комп'ютер. Антивірусні бази оновлюються автоматично один раз на 12 годин. Потрібне лише підключення до мережі інтернет. Окрім захисту комп'ютера від вірусів ви маєте змогу встановити при бажанні додаткові сервіси від Яндексу. Далі ми поговоримо, як встановити антивірус Касперський Яндекс версія. Припустимо, що інсталятор ви вже завантажили на ПК. Отже запускаємо його. І першим, що ми побачимо буде ось таке вікно.

антивірус касперського

Для продовження роботи майстра встановлення програми тиснемо "Далее". Далі нам буде запропоновано ознайомитись з ліцензією і прийняти її.

антивірус касперського

Просто тиснемо "Я согласен" й переходимо на наступну вкладку.

По замовчуванні програма також встановлює додаткові сервіси від Яндекса. Але, якщо ви маєте бажання відмовитись від них, слід просто відмітити "Настройка параметров" і зняти відмітки біля всіх нижче перелічених елементів. Тиснемо "Далее".
Почнеться процес інсталяції антивірусної програми на ваш комп'ютер. Він не займе багато часу.

По його завершенні появиться вкладка активації вище згаданого програмного продукту.

Процес активації відбудеться автоматично. Як вже було зазначено, необхідний доступ до мережі інтернет. Щоб запустити активацію оберіть "Активировать Антивирус Касперского Яндекс-версия" і натиснути "Далее". Активацію можна здійснити пізніше, але без неї ви не зможете оновити антивірусні бази і повноцінно використовувати програму. У випадку успішного завершення процесу активації ви побачите таку вкладку.

Тепер програма офіційно зареєстрована на вашому ПК й від цього моменту починається відлік днів на які розповсюджується дія безкоштовної ліцензії. Навіть, якщо вам доведеться перевстановити програму все рівно кількість днів попереднього використання антивірусу на даній операційні системі буде враховано.

Наступним і фінальним кроком буде оновлення антивірусних баз. Для цього відкриваємо вікно програми і тиснемо "Обновление".

Оновлення буде відбуватись в автоматичному режимі через інтернет. Після його завершення можна більш докладніше ознайомитись з функціональними можливостями даної антивірусної програми.
Ось, як виглядає її стандартне робоче вікно.

Інтерфейс стандартний, практично не відрізняється від інтерфейсу інших антивірусних програм.